PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866834}
6,1 24 219
ocen
6,1 10 1 24219
3,5 8
ocen krytyków
Obi Wan Kenobi
powrót do forum serialu Obi-Wan Kenobi

Szkoda bo liczyłem w końcu na coś ciekawego z uwagi na Ewana i postać w którą znowu się wciela, tym czasem wyszły flaki z olejem , nie czuć w tym ducha SW, a przy niektórych scenach i dialogach nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać bo były tak głupie i żenujące. Nie jestem za ocenianiem seriali przed obejrzeniem do końca, ale nie ma tu absolutni nic co by mnie zachęcało do dalszego oglądania tak szczerze.

Akira_666

aż obniżę do 4 nawet za chamskie żerowanie na nostalgii bez żadnego ciekawego pomysłu

ocenił(a) serial na 3
Akira_666

No dokładnie kreatywność ale i logika to ma bardzo nie po drodze z tym serialem ,liczyłem na kameralna historię opartą ,na sferze psychologicznej obi wana ,przeplatana trochę z akcją ,doprawiona klimatem i końcowym pojedynkiem z maulem ,tymczasem nasrane jest tu wszystkiego co wychodzi tak że w tej produkcji nie mam nic absolutnie nic interesującego.

ocenił(a) serial na 8
Akira_666

oh nie, disney już wysyła emsariusza z pieniędzmi.

ocenił(a) serial na 2
Akira_666

Moim zdaniem i tak jesteś łaskawy dla tego "tworu". Niby tylko dwa odcinki ,ale patrząc w jaką stronę to idzie-będzie tylko gorzej. Może jakaś fajna walka chociaż będzie,a to żerowanie na wspomnieniach z młodości jest rzeczywiście żenujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones