PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866834}
6,1 24 219
ocen
6,1 10 1 24219
3,5 8
ocen krytyków
Obi Wan Kenobi
powrót do forum serialu Obi-Wan Kenobi

Coraz bliżej do Kenobiego i jego przygód (prawdopodobnie po prequelach) i wreszcie zobaczymy Haydena.

Sobowtor220

No właśnie bo Hayden to się zaszył na jakieś farmie i zrezygnował z aktorstwa

ocenił(a) serial na 6
big_mac

Aktorem był żadnym, więc to nie dziwi.

skalp_el

Aktorem jest dobrym ale racja nie dziwi mnie po tym jak spadła na niego fale hejtu osób które widziały go w dwóch filmach z sagi.

ocenił(a) serial na 6
Poulet096

Nie, nie jest. Jest aktorem słabym i dlatego gra w gównianych filmach.

skalp_el

Jest dobrym aktorem. Gra w gównianych filmach bo Hollywood go skreśliło przez osoby, którym nie podobało się jak grał w gwiezdnych wojnach.

ocenił(a) serial na 3
Poulet096

Jest aktorem beznadziejnym, słusznie się zaszył, szkoda, że go wyciągnęli z lamusa

ocenił(a) serial na 2
jos_fw

Aktorem jest bardzo dobrym.
https://www.youtube.com/watch?v=M0mGcF280xA

ocenił(a) serial na 6
Poulet096

Bo grał słabo, gdyż jest słabym aktorem. Inne filmy, np. Jumper, tylko to potwierdzają.

Sobowtor220

Będzie Hayden. Będzie też Komandor Cody, który będzie polował na Obi Wana. Ciekawe, czy pojawi się Ahsoka lub Maul.

ocenił(a) serial na 6
Progresywna

Ray Parker pojawił się już w Solo, więc czemu nie? Furtka jest otwarta.

Sobowtor220

Nareszcie. Tyle lat czekałam żeby zobaczyć ich ponownie razem (zwłaszcza Haydena ;P). Mando się udał, Ahsoka dobrze dobrana więc mogliby kiedyś zrobić aktorskie wojny klonów.

AleksandraXx

"Tyle lat" czyli ile?

Carpaccio

Prawie 10 lat, kiedyś mi przeszło przez myśli, że wrócą do tej roli. Nie sądziłam, że tak szybko i obstawiałam, że będzie to tylko Ewan, a tu taka niespodzianka. Oby dali się Haydenowi wykazać

ocenił(a) serial na 3
AleksandraXx

Oj tak, super byłoby zobaczyć aktorskie wojny klonów. Szkoda, że nie wzięli się za to trochę wcześniej ale pewnie ciężko by było z tym całym śmiechu wartym hejtem na Haydena. Bardzo się cieszę, że zdecydował się wrócić do roli Anakina.

ocenił(a) serial na 4
Justysia0302

Czemu "smiechu wartym hejtem"? Hejt bardzo sluszny, bo aktor zagral beznadziejnie w obu czesciach SW i byl ich najslabszym punktem. Jesli w serialu zagra Vadera i nie bedzie sciagal maski, i sie w ogole odzywal, to bedzie dobrze.

Arto0X

To jest Twoje zdanie, ja mam zupełnie inne. Wracam do RotS, głównie dla gry Haydena - uważam, że świetnie odegrał młodego Vadera. Co do hejtu, to nigdy nie jest on słuszny.
Wydaje mi się, że w serialu będziemy oglądać Vadera bez maski i mam nadzieję, że będzie się odzywał jak najwięcej, więc z Twoim nastawieniem radziłabym Ci nie oglądać serialu bo możesz być bardzo rozczarowany.
Chociaż może uda Ci się zmienić nastawienie co do Haydena i dać mu drugą szansę? Tak byłoby najlepiej ;)

Sobowtor220

Zobaczymy czy zobaczymy. Coś to słabo wygląda na razie:(

tomash74

Cierpliwości!

Sobowtor220

Uwielbiam Haydena w roli Anakina. Mam nadzieje ze pokaże twarz a nie tylko maska Vadera ;/

ocenił(a) serial na 9
Elsa_

Jak wiadomo akcja serialu dzieje się między trójką a czwórką więc zanim by się pojawił Anakin to raczej nie w tym sezonie, no chyba że na koniec. A Obi Wan zawsze był moją ulubioną postaćz sagi GW

ocenił(a) serial na 4
Elsa_

Nienawidze Haydena w roli Anakina. Mam nadzieje, ze nie bedzie sciagal helmu, ani w ogole sie odzywal (glos Vadera na bank bedzie dubbingowany przez innego aktora)

ocenił(a) serial na 7
Arto0X

tak, zatrudnili go i jest o tym głośno dlatego nie będzie ściągał maski i się odzywał.

W jakim świecie żyjesz? :D przecież to byłoby naprawdę idiotyczne, każdego mogą wsadzić w strój Vadera jak choćby w Rouge One, nie trąbili by wtedy wszędzie, że wraca właśnie ten aktor.

Z resztą już dawno wiadomo, że będą sceny bez maski. Myślę, ze nie będzie ich dużo i nie będzie miał dużo do zagrania ale chcieli zachować jego twarz znaną z prequeli jak chociażby będzie pokazany w swojej komorze leczniczej. Czy będzie się odzywał? Może coś wymamrocze bez maski, bo z maską to wiadomo, że głos będzie podkładał jedyny w swoim rodzaju James Earl Jones.

Sobowtor220

No właśnie, ja już nie mogę się doczekać, a tak btw, to Księge Bobby Feta, ktoś widział, warto?

ocenił(a) serial na 7
AnnaKu_2

Księga jest fajna chociaż zdecydowanie słabsza od Mando, ale ma 2 odcinki, które są świetne i chwytają za serce fanów SW

ocenił(a) serial na 9
prowned

Odcinki z Mando były rewelacyjne. No i aktor też niczego sobie. A Obi Wan kenobi to moja ulubiona p0ostać z SW

ocenił(a) serial na 7
joan19

Moim faworytem od zawsze był Vader, ale Obi Wan jest w topie jeśli chodzi o Jedi zaraz po Windu i Yodzie tak więc również jaram się tym serialem ;)

*dokładnie o te odcinki Boby mi chodziło ;)

Sobowtor220

Raczej zobaczymy strój Lorda Vadera a nie Haydena, chciałbym się mylić. Przy pomyślnych wiatrach będzie jego głos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones