Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 760 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

jest tak beznadziejny ze aż okropny niech się zajmie czymś innym np. goleniem owiec

parker

albo wędkarstwem

parker

d..a a nie aktor to jest z ciebie :D
Hayden jest świetnym aktorem,szkoda że nie masz gustu i się nie znasz.

Lewaa

aktorem jest dobrym,ale ostatnio gra w szmirach samych (typu Dekameron)

Lewaa

moja siostra Paulina ma 12 lat i ogląda te same filmy co ty więc wnioskuję że nie masz więcej niż 14 lat ...?

parker

jeżeli go nie lubisz, to nic nie pisz ;/
a owce to Ty pewnie golisz i mu zazdrościsz <buhahaha>

parker

Ja też uważam, że jest ździebka przymulony, a jego postacie są właściwie na jedno kopyto, co nie oznacza, że
jest złym aktorem ale musi mieć niezłego menadżera, który mu załatwia idenyczne role:P

parker

Ja jednak swoje wiem. Hayden dobrym aktorem nie jest. Marnie przedstawia emocje na ekranie; aż dziw bierze, że reżyserzy pozwalają na tak sztucznie nakręcone sceny. No po prostu przeciętnie się chłopak prezentuje na tle innych rówieśników. Nie koliduje to jednak z faktem, że grywa w filmach znanych.

szogun

dokładnie dupa a nie aktor, gdyby był taki swietny to by na jego forum codziennie byly nowe tematy, a ja tu tak sobie cichaczem patrze i od 3 dni zadnego nowego posta. co mowi samo za siebie.

marta11654

myśle, ze golenie owiec to to. jak dla mnie to moze poprostu siedzieć u mnie w pokoju u ładnie wyglądać i czytać coś...........bo ma ładny głos.

balerina

mnie się podobała jego rola w zemście sithów

burza666

zagrał w gwiezdnych wojnach i to jedyne jego osiągnięcie jast cienkim aktorem gość nie wie co to emocje a jak ktoś mysli inaczej to mu się jago buzia podoba :P

parker

w zupełności się zgadzam bardzo marny z niego aktorzyna
gdyby nie gwiezdne wojny(w których i tak mi się nie podobał) nikt by o nim nie usłyszał
gra ale tak marnie że nie warto tracić czasu na oglądanie go na ekranie

giovannao

Ja mam mieszane uczucia. Mam wrażenie, że ma źle dobierane role. Bo w Szkole Przetrwania( Higher Ground) był kapitalny. Normalnie szczena mi opadła. Natomiast w gwiezdnych wojnach średnio mi się podobał, ale wydaje mi się, że to przez to, że potencjał postaci Anakina Skywalkera nie został w pełni wykorzystany przez twórców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones