Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

Mam nadzieję,że nie.
xddd..
Jak wiecie to piszcie.

domniak

jeszcze chyba nie,ale coś mi się obiło o uszy o jakiś planach formalizacji jego związku z panną Bilson,nie wiem na ile to poważne i nie pamiętam gdzie o tym czytałam

lady_radcliffe

Acha,thx.A swoją drogą ta Bilson jest nie najbrzydsza.

domniak

weź go powij i będzie tylko twój:D tak ogólnie to fajny z niego aktor, nie rozumiem czemu niektórzy się go tak czepiają:(

użytkownik usunięty
domniak

jest z Natalie Portman. :)







za krótki <br/>

domniak

nie żonę, tylko męża

użytkownik usunięty
Droo

Spier^^ ;/











<za krótki>

użytkownik usunięty

z Portman.....
O nie to na pewno nie. To tylko wymysł brukowców bo razem ładnie wygladają.

ale oni na prawde byli ze soba czy to tylko plotki? bo juz nei wiem w co wierzyc,a na prawde ladnie ze soba wygladaja:)

darija_23

Tak byli razem. Podczas kręcenia SW - 2 i krótko po zakończeni pracy nad tym filmem się rozstali...tak słyszałam.

Jessica_18

a wiadomo czemu?

darija_23

Próbowałam się dowiedzieć dlaczego , ale nigdzie na polskich stronach tego nie znalazłam.Przypadkiem trafiłam na angielską stronę i z tego co tam pisało wynika , że Ona poszła wtedy na studia.To Hayden , chyba Ją rzucił.Podejrzewał , że Ona na tych studiach to ze swoim kolegą się umawiała.Tak wynika z tej strony :/

Jessica_18

idiota... ona jest swietna :) pasowali do siebie :p

darija_23

Ona też nie jest taka niewinna...podobno naprawdę Go z tym kolegą zdradzała.Tylko to była tajemnica.Przecież , gdyby wyszło na jaw , że Ona umawia się z dwoma naraz to by Jej karierę zniszczyło.Gdyby mój chłopak tak robił , to też bym Go rzuciła :P

Jessica_18

Z tego co wiem, aktualnie jest wolny.

domniak

Do czerwca (bodajże) był z Rachel Bilson. Słyszałam że od Listopada znowu są razem. ; ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones