Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

Trudno mi go jednoznacznie określić. Grał całkiem nieźle np. w Gwiezdnych Wojnach albo w Jumperze, ale z kolei słabo zagrał w innych. Zupełnie jakby nie mógł się odnaleźć w niektórych. Może to przez zły dobór filmów, w których występuje, ale mimo wszystko lubię tego aktora i życzę mu coraz to większych sukcesów. Widzę przed nim prawdziwą karierę :)

Sawyeroo

w Gwiezdnych Wojnach był beznadziejny, dawno nie widziałam aktora który tak by sie męczył z rolą :/ sztuczny i sztywny. Więcej filmów z nim (chyba) nie oglądałam i bardzo się ciesze :)

paula_31

W "Gwiezdnych Wojnach" wszyscy się męczyli. Samuel L. Jackson był po prostu tragicznie żenujący. I na tym tle gra Christensena w "Zemście Sithów" była całkiem całkiem. Zdecydowanie zrobił postęp w porównaniu z "Atakiem klonów"...Skoro jednak aktorzy ogólnie byli tacy drętwi, może po prostu nie było w scenariuszu nic do zagrania. Hamletowskie miotanie się zrobiło Anakinowi bardzo dobrze...co oznacza, że scenariusz do tej pory to był jeden wielki kit.

Jorjan

Z jednym się zgodę - Między rolą Christensena w "Ataku Klonów" i "Zemście Sithów" (oprócz sceny po śmierci mistrza Windu, tam było słabo). A co do męczenia się aktorów - Neeson, McGregor wypadli bardzo dobrze, nie powiedziałbym, że się męczyli.

Jorjan

Jedi są nudni i drętwi a mistrzowie Jedi to już w tej drętwości osiągnęli szczyt doskonałości. Dlatego uważam, że nie należy mylić gry aktorskiej z charakterem postaci. Napisałeś, że Christensen zrobił postępy w swojej grze. Nic bardziej mylnego. Anakin Skywalker przechodził przemianę wewnętrzną, co dało możliwość aktorowi do wykazania się. Moim zdaniem aktorzy wypadli bardzo dobrze odgrywając swoje role.

paula_31

zgadzam sie, ze jest aktorem trudnym do okreslenia, ale powiedzialabym, ze to wlasnie w SW i Jumperze byl slaby... w 'life as a house' np swietny.

Sawyeroo

Zgadzam się z Sawyeroo. Haydena trudno okreslic. W sumie, nie mam nic do jego roli jako Anakina, podobała mi się. Tylko przemiana w Vadera nie bardzo mnie przekonała. Chociaż to raczej wina scenarzysty, nie aktora...

PS: Przyłączam się do życzeń samych sukcesów. :)

Sawyeroo

Oglądając go na ekranie mam za każdym razem coraz większe wrażenie, że gra w filmie go męczy i że tak naprawdę nie chce mu się nic robić. Niezależnie od tego jaką rolę ma zagrać, robi te swoje smutne (ale ładne) oczęta i... nic poza tym. A ten jego akcent to już mnie dobija całkowicie. Zawsze uważałam, że Kanadyjczycy mają jeden z najseksowniejszych akcentów na świecie ale ten jego mnie odpycha tak, że nawet słuchać mi się go nie chce...

Sawyeroo

glupoty gadacie... grał bardzo dobrze w gwiezdnych wojnach... kogo innego dali byscie do roli Anakina? ....Di Caprio? heh. Hayden spisał się świetnie

michael_mw

Hayden jest świetnym aktorem :) We wszystkich swoich rolach grał znakomicie :) Niektórzy po prostu się nie znają na aktorach i dlatego takie brednie tutaj wypisują...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones