Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 771 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

KLUB FANÓW I FANEK HAYDENA!!!

użytkownik usunięty

Cześć!!! Jestem Padme Amidala i jestem wierną fanką Haydena Christensena. Wnerwiają mnie ludzie, którzy mówią o Haydenie, że nie ma rozumu, beztalenia itp. Postanowiłam założyć Klub fanów i fanek Haydena w celu udowodnienia antyfanom, że mamy siłę i nie damy się im jak to mówi Kalinka "zakrzyczeć" ;) Piszcie co sądzicie o Christensenie. Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszam.
Pozdro

Padme Amidala

Tak jest to mi sie podoba!!!! jestem jego wierna fanka i uwazam ze jest super!!! Moja kumpela tez tak sadzi wiec pisze za na dwie! Super aktor, i nie chce tu widziec zadnych durnych notek antyfanow bo to jest fan klub a nie jeden z waszych beznadziejnych tematów!! W fankach siła!!! Pozdrawiam wiernych fanow i fanki i ciebie Padme:)?

Kalinka_4

co jest laski taka tu cisza jak przed burza.Nawet tych upartych antyfanow gdzies ponioslo ale ich mi nie brakuje:) Odezwijcie sie !! pozdrawiam kalina

Kalinka_4

cze for all
my jestesmy górą i sie niedamy nikt nas nie pokona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! nikt !!!!!!!!!!!!!!

Dagusia

aaaaaaaaaaaaaaaaale fajnie:]ja tez jestem jego fanką:]super jest:]]]
Hayden rlz:]i nikt tego nie zmieni:]]
Pozdr

Padme Skywalker

parabarbara

Spoko gościu ale to że nie ma talentu i jest paskudny to duuuuuuuża przesada !!

Kalinka_4

No i masz. Jak kogoś nie chcesz, to bądź pewna, że się pojawi. Jak jest taki super i jesteście jego gwardią, to dam wam radę. Zastanówcie się, czy wasz miodzioHayden zapłaciłby za was czynsz, albo czy kupiłby wam bochenek chleba, gdybyście przymierały/li głodem. Dam wam jeszcze radę nr. 2 - zadzwońcie do Niego, Rada nr. 3 jak odbierze telefon, to zapytajcie czy nie potrzebuje ochrony/gwardii przybocznej. Bo po przeczytaniu wszystkich postów to dam wam 4 radę. Załóżcie agencję ochroniarską. Czekajcie, dam Wam pomysł na nazwę: (po przeczytaniu tych komentarzy o urywaniu łbów antyfanom i o tym jak niektórzy chwalą się swoimi osiagnięciami typu oceny w szkole to sądze, że dobra nazwa to bedzie) "Nieugięci Inteligenci". Pozdrawiam Was
PS. Nie potrzebujecie czasem menadżera?

Kapucyn

Jak on wam się nie podoba, top nie wchodźcie tu i zostawiajcie komentów. Sorry ale wyraźnie pisze KLUB FANÓW I FANEK, a nie antyfanów. Zresztą ja go lubię i nie mam nic przeciwko temu klubowi. Też się zapisuję :)))

Lubię gościa, to jeden z niewielu młodych aktorów, których lubię. Pozdrawiam.

Veda12

to ja chyba jestem jdynym fanem jego talentu.... hehe :D

użytkownik usunięty
fan_Brada_Pitta

Bez złośliwości "Hayden" ;) Ale wygląda na to, że chyba masz rację... Dziewczyny! Co byście zrobiły na moim miejscu gdyby facet nagle się obraził i przestał do was odzywać??? Ja facetów nie rozumiem i nie potrafię zrozumieć!!!

użytkownik usunięty

oj się wkurzyłam! ten grehator znów ma coś do mnie i kalinki!jaki on jest nietolerancyjny! grrrrrr no ale wpisujcie sie dalej i doradźcie w sprawie mojego poprzedniego komentarza. I ODWIEDZAJCIE MOJEGO BLOGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
www.amidalaiskywalker.blog.one t.pl

Byłam na twoim blogu wczoraj !!!Jest SUPERRRRR!!!!!!Faje fotki...a opowiadanko jest poprostu ZAJE*****FAJNE!!!!Oby tak dalej!!!Czekam na nastęną część opowiadania:))))
SUPEr Blog!!!

Pozdro

Padme S.

"-Sywalker!!!!!!!!"
"-Co?"
"-To!!!!!!"

Jak ja go kocham w roli Anakina ;) ;) ;) Dołączam się do klubu :D

Mary_Kate

„To, że zagrałem Anakina, jest dla mnie czymś więcej niż spełnieniem marzeń. To coś, czego nigdy w życiu nie mógłbym sobie wyobrazić”, twierdzi 23-letni Kanadyjczyk. Gdy się urodził, „Gwiezdne wojny” już od czterech lat królowały w kinach. „Zawsze zdawałem sobie sprawę, jak wielkim fenomenem kultury popularnej jest ten film. Jako dzieciak straszyłem młodszą siostrę, imitując chrapliwy głos Dartha Vadera. Fanem zostałem jednak dopiero w 1997 roku, kiedy zobaczyłem zremasterowane wersje pierwszych trzech części”, opowiada Hayden.
W „Zemście Sithów” grany przez niego Anakin przechodzi transformację w mrocznego lorda Vadera. „Nie mogłem już się doczekać, kiedy stanę się Darthem Vaderem. Myślałem o tym od momentu, w którym George Lucas zaproponował mi pracę nad „Atakiem klonów”. Aby upodobnić się do tej postaci, która według założeń ma być mocarzem o wzroście 210 centymetrów i sylwetce kulturysty, aktor podczas zdjęć paradował w specjalnych butach na koturnach i kombinezonie optycznie powiększającym masę mięśniową. Poza tym i tak musiał zmężnieć. „W czasie zdjęć w Sydney zjadałem sześć posiłków dziennie i bardzo ciężko ćwiczyłem na siłowni. Ale opłaciło się. Jestem naprawdę dumny ze scen pojedynków na świetlne miecze, które wymagały ode mnie i Ewana naprawdę wielkiej sprawności”, wspomina. Po takiej diecie przybrał na wadze aż 10 kilogramów.

użytkownik usunięty
QQQQQQQQQQQ

Ja mam do was wiaruchna prośbę. Nie zmieniajcie tych swoich opisów bo ja już się w nich gubię. Czy to ty "Anakinie" skomentowałeś pod tym postem o koszulce Vadera??? ;) No ale w każdym razie nadal zachęcam do odwiedzania mojego blogaska na onecie.
www.amidalaiskywalker.blog.one t.pl
I komentujcie do jasnej ciasnej!!! Acha. I jeszcze jedno. Kupiłam "Twista" i ku wielkiemu smutkowi fanów H.Ch. dowiedziałam sie żeo on się ZAKOCHAŁ.

ZAKOCHAŁ SIE??? TO STRASZNE A CO ZA DZIEWCZYNA JEST TA NIEOPISANIE WIELKA FARCIARA??? MOZE WIESZ?? POZDRO I ZAPRASZAM NA BLOGA www.amidalaskywalker.blog.onet .pl

Kalinka_4

chyba nie smutna dla mnie... hehe jestem chłopakiem :D

użytkownik usunięty
fan_Brada_Pitta

Dziewczyna barbie i tyle. Co ci faceci widzą w tych "cukiereczkach"???

użytkownik usunięty

WCHODŹCIE NA MOJEGO FILMWEBOWEGO BLOGA I WEŹCIE UDZIAŁ W FAJNYM KONKURSIE (BEZ NAGRÓD ;P)

A co dziewczyny widza w tych "cukiereczkach" typu Christensen

disposable

kazdy ma inny gust.

disposable

gust to jedna z wielu cech indywidualnych i kazdy ma inny. A Hayden wcale nie wyglada jak cukiereczek bo skad wy faceci potraficie to ocenic???? zostawcie ocenianie urody Haydena dziewczyna...POZDRAWIAM CIE PADME AMIDALA:)

użytkownik usunięty
Kalinka_4

Heh, Disposable moim zdaniem nie ma facetów "cukierków". Są tylko baby "cukierki". Mnie osobiście wnerwiają dziewczyny, które dyskutują na teamt : "Jakie i ile bikini wziąźć ze sobą na wakacje?"(byłam dzisiaj świadkiem takiej rozmowy w autobusie). Wnerwiają mnie też dziewczyny które robią słodkie miny do facetów. Ja np. wynaję zasadę "facet to świnia" (bo to prawda ;P) ale oto wcale nie znaczy, że mi się żaden nie podoba.

Pozdro dla wszyskich
PS Przepraszam Tusiu, że tak brutalnie o tych bikini, ale mnie to wkurzyło

Padme Amidala

Własnie kazdy ma swoj gust to czemu oceniacie jego dziewczyne, a co do tego ze facet nie moze oceniac drugiego faceta sie nie zgodze.

użytkownik usunięty
disposable

Heh, Disposable moim zdaniem nie ma facetów "cukierków". Są tylko baby "cukierki". Mnie osobiście wnerwiają dziewczyny, które dyskutują na teamt : "Jakie i ile bikini wziąźć ze sobą na wakacje?"(byłam dzisiaj świadkiem takiej rozmowy w autobusie). Wnerwiają mnie też dziewczyny które robią słodkie miny do facetów. Ja np. wynaję zasadę "facet to świnia" (bo to prawda ;P) ale oto wcale nie znaczy, że mi się żaden nie podoba.

Pozdro dla wszyskich
PS Przepraszam Tusiu, że tak brutalnie o tych bikini, ale mnie to wkurzyło

Padme Amidala

Rany nie mogłaś sie już chyba gorzej nazwać... =/

DeJanIra

"HEYDEN jest BOSKI" jak to słyszę to mi się na WYMIOTY ZBIERA, ale nic nie poradzę. Czemu jesteś cie mu tak wierne?? A może uderzę z drugiej flanki, ile macie lat??

użytkownik usunięty
Eken

Po pierwsze odwalcie się od mojego Nicka, po drugie odwalcie się od mojego wieku. Nikt was tu nie zapraszał! Lepiej idźcie sobie porozmawiać z plejadesem na temat: Jakie te fanki są głupie! To was nikt nie przywita z rozwartymi rękoma

EKEN8 ------ a co ma piernik do wiatraka?????

fan_Brada_Pitta

oj widze ze antyfani wszedzie sie wtacaja nawt do FAN KLUBU!!!! macie tam pełno obrazliqych tematow zostawcie nam chociaz jeden.Forum to nie tylko obrazanie aktora i jego fanek. Pewna pani prosiła mnie ze jak bedziecie sie czepiac ze Hayden ma tylko smarkate fanki , ze ma 36 lat i jest jego wielka fanka.Pozdrawiam cie MARY/ś papapa

Kalinka_4

cudnie ale pani "36 lat" nie wypisuje sie na FILMWEBIE o tym jaki to nijaki HEYDEN jest ZAJEBISTY a wszystkie co młodsze panny w wieku dojrzewania z dostępem do Internetu szusują tylko po takich tematach. Zadam wam pytane które mnie nurtują a jeśli odpowiecie mi na nie już nie będę sie wpisywał na wasze "śiete strony FAN CLUBU"

- co wam daje zrzeszanie sie w wielkie grupy w celu wielbienia jednej jednostki nie za jego przekonania, osiągnięcia a jedynie za wygląd??

użytkownik usunięty
Eken

Trzymam cię za słowo więc odpowiadam :/

Daje to nam po pierwsze zajęcie, po drugie można nawiązać znajomości z ciekawymi ludźmi, a poza tym to żaden grzech, jeśli najzwyczajniej w świecie jakaś osoba się tobie podoba.

Mary/ś

nie chce wyjść na niesłownego człowieka ale twoja odpowiedz mnie nie zadowala

- "Daje to nam po pierwsze zajęcie" - ... zajęcie napewno wyjątkowo bezproduktywne...

- "po drugie można nawiązać znajomości z ciekawymi ludźmi" - yyy jasne, ten puknkt przmilcze;p

- " a poza tym to żaden grzech" - jejku argumenty Ci się skończyły a dotarcie do sakralnrgo "po trzecie" daje znacznie większą energię przekazu, ale dla mnie i tak to licho wypada.p

A "jeśli najzwyczajniej w świecie jakaś osoba się tobie podoba" to nie marzę o niej non-stop i nie zawiązuję FAN BLUBów, nie poszukuję informacji na jej temat całymi dniami i nie organizuję sobie wolnego czasu pod to TYMCZASOWE zauroczenie (gusta się zmieniają) (papa)

użytkownik usunięty
Eken

Ech...Chyba jesteś facetem, bo mężczyźni nie rozumieją kobiet.

Eken ---- głupie zdanie to ostatnie. Na FW jst wiele fan-klubów a Ty musiales wejsc akurat na ten???? :/ weź... a Twoim idolem pewnie jest Rysio z Klanu...

fan_Brada_Pitta

tak dokładnie Rysio to mój ulubiony zakładam jego FAN CLUB czekam na was piszcie :P

dzieki za wymianę opini - trzymajcie się i nie dajcie pomiatać swoimi przekonaniami (SPOKO)

użytkownik usunięty
Eken

Mam REWELACYJNĄ wiadomość!!! Tak sobie dzisiaj weszłam na Media Playera i kliknęłam na "movies". Do wyszukiwarki wpisałam "Hayden Christensen". Wyświetliły mi się dwa dokumenty. Jednak to mnie nie interesowało. Po prawej stronie wyświtlił się pogrubiony napis:Exclusive Epizode III trayler. No i na ten link klinkęłam. I... zobaczyłam taką reklamówkę:Gorge Lucas and Hayden Christensen interview each over using YOUR questions. Czyli o ile się nie mylę ( a jeśli się mylę to nie wyzywajcie mnie od idiotek i debilek) to można po angielsku napisać pytania do nich i chyba oni będą sobie na wzajem zadawać te pytania. Ale jeśli się mylę to sorka. Well, nobody's perfect ;)

Pozdro

Mary/ś

Eken

Ja go lubię nie tylko za wygląd, podoba mi się jego gra, a grał nie tylko w SW. Poza tym to śmiesznie zabrzmiało:"jednej jednostki." I zabawny jest, ma poczucie humoru, nie robi z siebie wielkiej gwiazdy. Ja tam się nie zrzeszam, tylko piszę komentarze, nawet nie należę do fan clubu mojego ulubionego aktora, więc tym bardziej nie będę należeć do fan clubu Christensena. I pisze się Hayden, a nie Heyden, czy ludzie czytać nie potrafią?

No to ja też muszę przyznać, że chociaż nie powala mnie swoim talentem aktorskim to go lubię. No i to, że jest taki przystojny też ma na to wpływ ;-)

Dreamerin

nio ja powiem, ze lubie goscia.... moze nie powala talentem aktorskim...(chociaz "pierwsza strona" mi sie bardzo podobala i uwazam ze zagral dobrze)...ale fajnie sie go oglada :) przystojny facet... nawet bardzo hehe

_angie_

Fajny jest, super przystojny (ale z dłuższymi włosami, tak, jak w Ep. 3 z GW^^), ale jako aktor... Jakoś nie mam przekonania, nie za bardzo mi się jego gra podoba, chociaż scenę w GW. Ep. 2 przy śmierci matki zagrał super:D
Wiec: kolo fajny, ale aktor...
Ale i tak go lubię:] Pozdrawiam wszystkich!

ja napoczartku byłam zle nastawiona do gry Haydena ( do wyglady nie bo jest śliczny) ale naszczescie , dzieki epizodowi 3 (lub setymentowi do postaci Anakina), sie z tego wyleczyłam bo w tej czesci mozna było zobaczyc mega poprawe w jego grze mam nadzieje ze w nastepnych filmach zagra jeszcze lepiej

no nareście sa ludzie w tym kraju co kochaja haydena tak jak ja!!Star warsy były dopełnieniem mojej miłośći do niego ale gdy zobaczyłam odcinek"szkoły przetrwania"w którym hayden wraz z cała swoja grupa spiew piosenke "Y.M.C.A."odleciałam i tak mi juz zostało:)))a ten kto nie wiedział temu zal...pozdrawiam
p.s.ludzie każdy ma jakiegos bzika...dajcie spoku i dajcie ludzia zyc kazdy ma jakies upodobania...nikt nie jest taki sam !!!wiec nie gnebcie fanów filmów czy aktorów których nie lubicie bo kiedys wy mozecie stac sie ofiara...(oczywiscie nikomu tego nie zycze) drodzyantyfani, wydaje mi sie ze robicie to specjalnie aby miec z tego radoche i powod do popłakania sie ze smiechu...załosne...
pozdrawiam:)

Padme_Amidala

O rany, trzymajcie mnie, kolejne małolaty które dorwały się do zdjęć Haydena i wzdychają na jego widok (LOL). Ja do niego nic nie mam, ale nie jest w grupie najlepszych aktorów. Wg mnie gra całkiem przyzwoicie. Co do Was, wierne fanki, to już jest raczej obsesja. "ZAKOCHAŁ SIĘ? TO STRASZNE...". Jest masa chłopaków, którzy są przystojni, a Hayden z pewnością nie ma idealnego charakteru i większości z Was pewnie nie przypadłby do gustu po bliższym kontakcie. To jest normalny człowiek pomimo tego, że jest aktorem. Swojego czasu wszystkie dziewczyny wzdychały do Di Caprio. Jego era minęła, Haydena też minie. Zejdźcie na ziemię, nie dość, że macie obsesję na punkcie wychwalania go, to na dodatek boicie się krytyki i denerwujecie na każdego, kto próbuje coś złego o nim powiedzieć. Dorośnijcie wreszcie. Żebyście się nie przyczepiły/li uprzedzam, że nie sprawia mi radochy pisanie tego komentarza i nie płaczę ze śmiechu. Właściwie w ogóle się nie śmieję. Rozumiem, że go lubicie, ale gdzieś się kończy sympatia, zazwyczaj tam gdzie zaczyna się miłość albo obsesja, a nie myślicie chyba, że się zakochałyście w nim. Pozdrawiam.

Tetsujin

Apropos- Padme Amidalo, ja jestem Lobo i Cię zaraz zjem LOL. Bądź poważna, za pół roku będziesz różową wojowniczką?

Jak tak czytam te wasze komenty to sory ale wstydze sie za polską młodziez kłócicie sie czy jest głupi czy nie czy ladny itd .. Co to wam da ?? kij myslicie ze ktos to czyta LoL poza tym to jest fun club to co tu robia anty fani soryy ale nie zczaje tego .. pomyslcie zanim cos napiszecie do jednych i drugich .. ale wczesniej moze tak byscie poczytali o chlopaku w necie przydal by sie angielski :) zanim bedziecie wyrazac swoje zdanie na temat niego .. a tak apropos to nie ocenia sie kgos kogo sie nawet nie zna .. i jakby na to spojrzec to piszcie bardziej inteligentne rzeczy "Neutralnie" wyzbawajac sie zazdrosci i tego typu muczuć .. Soryy nie mam zamiaru tu nikogo obrazac ale te dziewczynki w wieku 12-14 lat maja porprostu wybuja wyobraznie i warto spojrzec na to troche realistycznie choc pomazyc zawsze mozna :)) Mam nadzieje ze nie napisałam sie na darmo .. Ciał wszytkim :]]]

Justyska_4

nie obraźcie się wszystkie fanki ale ja uwazam ze charlie hunnam zobaczcie bo jest na filmwebie jest fajniejszy i koniecznie polecam film Hooligans:)

OsAaa

tak jestem fanka Hayden'a więć sie wpisze i zaostawie ślad:)
pozdrawiam:)

No to ja też się chyba zapiszę ;) (to "chyba" to tak dla zmyły :)) Jezu, po prostu UBÓSTWIAM Haydena Christensena! Różnię się tylko tym od innych "psychopatycznych" fanek HC, że nie mówię że jest mój i nikomu go nie oddam, bo dla mnie to strasznie śmiesznie brzmi :D. Wiem, że jest malutka szansa, że nawet go kiedyś zobaczę na żywo, a żeby z nim porozmawiać to już normalnie 0,0000001 % szansy :/. I dlatego, chociaż bardzo mi się podoba jako aktor, nie gadam głupstw i staram się podobnego do niego znaleźć wśród Polaków (choć wiem, że ideałów takich jak HC prawie nie ma :/).
Niech Moc (a szczególnie CIEMNA STRONA) będzie z Wami!

Darth_Paula

Zapisuje sie na liste fanek. Naprawdę go lubię.. :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones