Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

wpisujcie się Ci którzy go tak bardzo nie lubicie (zobaczymy ilu nas jest)

Eken

pajaca??? aaaa chodzi o ciebie??? to ja sie wpisze !!! :D EKEN* Pajac - nieźle brzmi....

fan_Brada_Pitta

jestes zalosny pewnie widziales tylko atak klonów w jego wykonaniu ku*** obejrzyj sobie Życie jak Dom albo inny film z jego udzialem to pozniej pogadamy NARA pajacu.

____28

skoto go tak nie lubisz to po **** tu wchodzisz???!!!! wyp***** jak sie cos nie podoba

QQQQQQQQQQQ

EKEN to fakt pajac z ciebie swietny:) to ci sie wkoncu cos udało!! cos was niewielu chyba nikt sie nie kwapi zeby cie wspomagac hehe ale mnie to cieszy:) pozdro dla wiernych fanów i fanek kalinka

użytkownik usunięty
Kalinka_4

EKEN!!! I na co ci to? Czy to takie fajne najpierw pogadzać się z fanami, a potem z nimi zadzierać? Podaj sobie rękę z plejadesem. Acha. I może jeszcze załóżcie sobie forum na którym będziecie objeźdźali fanów. :/

fajny temat na forum ale jakoś CI to niewyszło narazie to tutaj wpisują sie wszyscy co go LUBIĄ

=) pozdro for all fans of Hayden Christensen



masz jeszcze jakieś ale ????!!!!!!!

Dagusia

tak jest i to mi sie podoba nareszcie !!!! pozdro for oll KALINKA

Kalinka_4

oj pomyłka "all" mam 6 z anglika i taki bład pani by mnie zatłukła chyba:)

Eken

No to widzisz. Dajemy upust swojej niechęci do ciebie. Obejrzyj sobie np. Pierwszą stronę, albo Życie jak dom. Ona naprawde ma talent!!!

Eken

no tak, w sumie mogłem się tego spodziewać normalni ludzie nie wchodza na takie pojechane tematy ;/ ale fajnie jest zebrać na jednym forum wypowiedzi takich kretynów jak wy hehe tak trzymać (SPOKO)

Eken

sory za stwierdzenie ale kretyn tp cie dmuchał (hahaha)




przepraszam za "all" ale ja dopiero sie ucze ;(

użytkownik usunięty
Dagusia

Miło być nazwanym kretynem z ust tej samej osoby :)

Hehe, no, ja widzialem Haydena w Higher Ground jeszcze, poza Star Warsami i muszę stwierdzić, że był tam taki sam jak w SW. Cały czas jedna mina (jakby chciał, a nie mógł) i jeśli to ma być wspaniałe aktorstwo i talent to ja się chyba na prawdę nie znam. EKEN ma rację, a jeździ po nim banda zadurzonych fanek Haydena.
Koleś nie ma talentu, jest tragiczny i na Złotą Malinę za Atak Klonów jak najbardziej zasłużył
Pozdro :)

Dagusia

no i co z tego, że masz 6?? Wielkie osiągnięcie :P

użytkownik usunięty
Rychoslaw

Jakie 6??? Co ty gadasz??? Odwal się proszę bardzo do fanek! Może i Hayden dostał Złotą Malinę za Gwiezdne Wojny, ale miał nominację do Złotego Globa za "Życie jak dom"czy coś w tym rodzaju. Acha. Hayden nie ma samych fanek, ale ma również fanów płci męskiej, którzy bynajmniej preferują kobiety jakby nie było :P

No coż, wnioskuję na podstawie filmów, które wdziałem, a w tych wypadł wręcz żałośnie...
A to o 6 było do kogoś, kto się chwalił, że ma 6 z anglika :D

Totalnie popieram fanki. I jak pisałam gdzie indziej, jeśli on wam się nie podoba to zwalać od tej strony i to już!!!

Eken

Tak "tego pajaca" żeś zaakcentował, jakbyś wskazywał na siebie. Więc się wpiszę, nie lubię Cię.

Veda12

EKEN nie jest pajacem. Ma rację, Christensen to tragiczny aktor ale wy wszystkie jesteście zbyt zafascynowane jego wyglądem, żeby to dostrzec... Smutno mi się robi jak te wasze posty czytam :(

Rychoslaw

Bla, bla bla, tak samo jestem zafascynowana wyglądem Nicholsona albo Eastwooda? A ich też lubię. A jak Ci smutno to wypłacz się do poduszki.

Veda12

Chodzi mi o to, że u Christensena nie udało mi się jeszcze zauważyć żadnych objawów posiadania talentu...

A do do Nicholsona i Eastwooda, to fakt - kolesie są genialni w tym, co robią.

Rychoslaw

A co do Twojej fascynacji ich wyglądem to przecież nie mogę sie wypowiedzieć :)

Rychoslaw

Ale ja mogę, nie podobają mi się. Za to podoba mi się ich gra. To tyle.

Veda12

wara od Clinta i Jacka, wymienienie Heydena wśród nich jest pomysłem chybinonym, smutne jest wysłuchiwanie waszych "wrzutów" gdyż polegają one jedynie na odwróceniu słowa jakim jesteście zaatakowane (tak to odszczekują dzieciaki w podstawówce) [i przyznać sie prosze ile z was nie jest jeszcze nawet w szkole średniej :)]
ERGO nie czuję sie w najmniejszym stopniu urażony :D
a pozatym w powietrzu wisi jakaś taka aura zawziętości - udzielającej sie wam -
co tu jeszcze mogę napisać a JEDNAK znalazły się osoby gotowe poprzeć moje "uczucia jakimi dażę HEYDENA" (piszcie bo nie mam co robić)

Eken

Eken ale ten koleś ma Hayden na imię. Wiem, że to fajfus i grzmoci wielbłądy aż mu się uszy trzęsą ale nie przekręcaj jego imienia. Nawet on zasługuje na odrobinę szacunku ze strony wartościowych ludzi... takich jak my.

Rychoslaw

Co ci z tymi wielbłądami? Zboczenie jakieś?

Eken

SPADAJ! To jest forum i będę pisała, co chcę, bo przynajmniej pisać poprawnie umiem. A szkołę średnią już skończyłam. Mogę sobie pisać o Pacino, Eastwoodzie, Hackmanie, o wszystkich i takie nic jak ty mi tego nie zabroni, bo ja przynajmniej nazwisk i imion nie przekręcam.

Veda12

A to do kogo?? Bo jakoś nie mogę się połapać...

Rychoslaw

Nie do Ciebie, a do kogo to już nie pamiętam nicka.

Eken

A tam zboczenie od razu. To wielka miłość a nie zboczenie. To nie jego wina ze w 10 urodziny zamiast kucyka dostał wielbłąda. Wzbraniał sie długo przed tym uczuciem, ale miłość wszystko zwycięży :)))

disposable

rychosław.... HAHAHAHHAHAHA łeeee jaki z ciebie debil do kwadratu... jakie pseudo.. rychosław... (lol2)

disposable

rychosław.... HAHAHAHHAHAHA łeeee jaki z ciebie debil do kwadratu... jakie pseudo.. rychosław... (lol2)

____28

No Eminem, za to, dużo lepsze... oryginalne i w ogóle (rotfl)

Rychoslaw

no Eminem wnioskuję że jesteś kolesiem [to pogadmy po męsku]. Wiesz że nie jesteś niczym innym jak poprostu, prostą, zwykłą, ciotą. Wnioskuję że kreujesz sie w zyciu na wzór swoich idoli, starasz sie być tak macho jak oni, wydaje ci sie że twoje zdanie jest zawsze słuszne i ogólnie świetne ale postaraj sie bardziej bo narazie mnie tylko rozśmieszyłeś. no dawaj wrzuć mi czekam :D:D:D

Eken

a ja tam za Ekenem nie przepadam...hahahahahaaha....a od czytania postów na tym forum znowu mnie brzuchh boli od śmiechu....temat jest zabójczy....hahaahahaahaaaahah ahahaaaaaaaaaa....
mmm...pajac...jaka wysoka samoocena autora:DDDD

PLEJADES rlz!!!hahahahaha....

Over...

parabarbara

przecież plejades się tu nie wypowiadał.... :D

Rychoslaw

EKEN8 mordo niemiła a zebys wiedział ze ci pojade. cfaniaczek taki kurwa z ciebie przez neta to chodz sie spotkamy to ci kurwa łeb ujebe. Ciota to był twoj stary jak cir robił z twoja matka prze automat do kawy. coz..... złotówek zabrakło... i stales sie niedorobiencem. yo pozdro dla ENEN'a i reszty.

____28

Można tylko pogratulować doboru słownictwa i elokwencji (brawo). Czy wszyscy fani Haydena są tacy??

Rychoslaw

nieee...

Rychoslaw

Zazwyczaj jesteśmy bardzo miłymi i kulturalnymi ludźmi :-). Czy wszyscy anty-fani Haydena są tacy jak ty, rychosław???

Ginny

Tzn jacy?? Bo nie do końca wiem o co Ci chodzi. Może o ten tekst o wielbłądach?? Ja przynajmniej staram się nie przeklinać i nie wrzucać perfidnie innym (troszkę tylko Hadenowi). Poza tym, napisałem dlaczego go nie lubię, a wszycy fani zaczęli tylko wyzywać EKENA, plejadesa i mnie natomiast nikt nie napisał czemu Hayden jest takim świetnym i niesamowitym aktorem. Przytoczcie jakieś argumenty, proszę Was bo z tego co zaobserwowałem to on przez cały czas ma po prostu jedną niewyraźną minę, a to raczej ciężko nazwać porządnym aktorstwem.
Zaznaczam, że wnioskuję na podstawie Higher Ground i Gwiezdnych Wojen (jak najbardziej zasłużona Złota Malina ;-))
Pozdrawiam.

Rychoslaw

moj kochany Eminemie, Willemie czy też Red Bundy ... nie wiem jak sie do ciebie zwracać gdyż najprawdopodobniej przechodzisz poważny rozstruj emocjoalny najprawdopodobniej związany z moją osobą :D
Jak przeczytałem twojego posta toaż mi się miękko zrobilo, stary elokwecją i stylem to ty przebijasz nawet "listy Słowackiego" ;)
Jestem głęboko poruszony twoją postawą i wnikliwie zafascynowany takimi jak TY!!
Powidz mi szczeniaku czemu to powinienem się bac takiego ... ekhem przemilczę z uprzejmości dla innych użytkowników teo forum.

PS - jak to mawia mój trener "tam gdzie ROZUM się kończy idą pięści" lecz jak podejrzewam, że jesteś z typu tych co nie tylko najgłośniej krzyczą ale i najgłośniej padają!! papa cukiereczku (cmok)

Eken

choć szacun dla ciebie za BUNDYCH - świetyny serial

____28

Każdy ma pseudo jakie chce. Swoją drogą to każde orginalne pseudo jest lepsze od nieorginalnego. Nie mogłeś sobie wymyślić nic orginalnego? Nie uważam w żadnym razie żeby Rychosław było głupie. Na pewno lepsze niż Bud Bundy, wstydzisz się swojego imienia czy nazwiska, że nadajesz sobie pseudo po bohaterze średniego serialu??

Eken

ludzie wypowiadaja sie w wyjatkowo chamski sposob co jeszcze bardziej wyprowadza mnie z rownowagi.Najgorsz banda ma swoje siedlisko na www.filmweb.pl wiec bardzo prosze was drogie fanki abyscie odwiedzily te stronke i wspomogly samotnie walczace: kalinke i Padme Amidale-to jest z bloga Kalinki
Ciekawe kogo miała na mysli piszac "najgorsza banda"
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

disposable

wiedzę że masz wyjatkowo dociekliwą nature Disposable :D ale to dobrze

PS też lubuję sie w MANSONIE pozdro

disposable

witaj ale ta notka byla zaadresowana do ludzi na poziomie nie odpowiadam za kazdego idiote ktory sie tu wypowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POzdrawiam fanki i nie poddawajcie sie !!! kalinka

Eken

Lubię Hayden'a Christensen'a, faktycznie jest ładny i to przemawia na jego korzyść, zwłaszcza, że moim skromnym zdaniem w Polsce panuje niedostatek przystojnych mężczyzn i chłopców, nic, więc dziwnego, że na widok ładnej buzi niektórym dziewczynom trudno powstrzymać "emocje" (nie chciałam być niemiła, ani nikogo obrażać, ale jeśli mimo to zraniłam wasze uczucia to przepraszam, chodzi mi o przedstawicieli płci męskiej oczywiście) Jeśli zaś chodzi o jego rolę w SW, no cóż, można stwierdzić, że rycerze Jedai nie okazują emocji, a co za tym idzie wyraz ich twarzy pozostaje niezmieniony, wiem, że to trochę naciągana opinia, ale zawsze jakaś. Co do wymienionego Nicholsona, ja za nim jakoś nie przepadam, a jedyna rola, w jakiej mi się podobał, to była ta z "Lotu na kukułczym gniazdem", natomiast jego zasobu min, nie uważam za niezwykły i jakiś nieprawdopodobnie wielki. Przeżyje, jeśli dostanę miano kinowej ignorantki...

Tristis_2

Jak jest ładny to niech zostanie modelem, a nie aktorem. "Ładny", niezłe określenie jak na mężczyznę. Rozumiem jak by było "przystojny". Może i jest "Ładny", może nawet jest piękny, ale aktorem jest mizernym. Jakoś nie słyszałem i nie widziałem, żeby ktoś się zachwycał jego grą. Większośc zachwyca się nim, bo jest ładny. Jak się troche podstarzeje, to już jego sława przeminie. Chociaż w środowiskach nastolatek najważniejsze jest to, żeby był ŁAdNY. Prawie wszystkie nastolatki znają "Ładnego" (czyt. Christensena), ale 60 procent z nich nie zna Edwarda Nortona. Dlaczego? Bo nie jest ŁAdNY. Z tego, co orientuję się, to najlepsi aktorzy w większości wcale nie są ŁAdNI. Willem Dafoe, Christopher Walken, Robert De Niro, Kevin Spacey, Edward Norton, Jack Nicholson do najŁAdNIejszych nie należą. Wyjątek to Pacino i Eastwood, którzy w młodości podobno byli ŁAdNI. Ale ile też było w kinie takich aktorów jak Christensen, tylko kto o nich teraz pamięta. Christensen niech se zostanie modelem, albo niech gra w reklamach czy sitcomach. A i jeszcze jedno: nie czuję do niego niechęci. Ja go po prostu nie lubię. Uważam, że nie ma talentu. Wybił sie dlatego, że miał ładną buźkę, kolo udaje cwaniaka. Chociażby na tym zdjęciu. Stara się mieć minę twardziela, żelazne oczy chce zrobić, ale że mu nie wychodzi, to wyglada jak pajac. Ja nie ubliżam mu. Po prostu stwierdzam fakty. Koleś zdecydowanie jako aktor nie jest w swoim środowisku. To tak, jakby posadzić pudelka długowłosego pomiędzy owczarkami niemieckimi. Jak by wyglądał pudelek. No? Jak pajac. A Chistensen tak wygląda wśród aktorów. Jak Pajac. Ta więc stwierdzam na koniec że Christensen jest pajacem. Pozdrawiam.

Mario_Robak

No ładnym to ja bym faceta nigdy nie nazwała, facet może być przystojny, ale nie ładny, ładna może być kobieta.
Ja osobiście wiem, kim jest Norton, a w moich ulubionych są tak mało przystojni faceci jak De Niro, Spacey, Nicholson czy Buscemi. Ale jest sporo aktorów dobrych i jednocześnie przystojnych. I tacy często nie są lubiani przez facetów, nie wiem czemu, może przez zazdrosć.
Christensen nie jest złym aktorem, wielu ocenia go tylko za GW, a on naprawdę nieźle zagrał w innych filmach, jak np. "Life as a house", poza tym jest młody i jeszcze się może wiele nauczyć. Nie każdy aktor sam bierze udział w trudniejszyh scenach, bez dublera, a on tak, to przemawia na jego korzyść. W GW scenariusz nie jest idealny i nawet tak świetna aktorka jak Portman chwilami brzmi śmiesznie. Ale GW nie miały być filmem ambitnym, tylko rozrywkowym.
Wszyscy nagle rzucają się na Christensena, stwierdzając, że nie umie grać, a tak mało osób zwraca uwagę na mizerną grę np. Bena Afflecka, a dlaczego? Tego właśnie nie wiem, bo jest mniej przystojny? W tej zazdrości chyba coś jest.
Sam sobie poza tym przeczysz:"A i jeszcze jedno: nie czuję do niego niechęci. Ja go po prostu nie lubię." Nie lubić kogoś to znaczy czuć do niego niechęć.
To tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones