Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 771 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

typowy aktor który w filmie ma wyglądać a nie grać, fakt przystojny jest ale w filmach gra jak drewno. Wysoką ocenę zawdzięcza tylko i wyłącznie fankom jego urody :)

zonk_2

jestem jedną z nich:) hehe:) a tak to moim zdaniem dobrze zagrał Anakina

zonk_2

Jak drewno?!!! Chyba , żartujesz???!!! On jest extra aktorem!!!

Jessica_18

Zgodze sie za autorem tematu co do oceny 1/10 w pelni zasluzona. Drewniak , gorszy niz Rasiak, az odechciewa sie ogladac filmy z jego udzialem.

maajkus

Piszesz tak bo po prostu Haydenowi zazdrościsz talentu wiesz , że jest świetnym aktorem w przeciwieństwie do Ciebie.Zachowaj komentarze dla siebie i nie wypisuj tu takich bzdur jak zonk_2.

Jessica_18

Dopiero napisalem , ze jego gra aktorska to DNO, wiec jak moge mu zazdroscic jego braku talentu, moj ty kochany trollu?

maajkus

Chyba się nie zrozumieliśmy...Chodzi mi o to, że Hayden według mnie jest świetnym aktorem , a Twoim zdaniem nie...no i właśnie na tym polega problem.Zazdrościsz mu i tyle.Dlatego piszesz tu takie bzdury , że nie potrafi grać bo sam nie zostałeś obdarzony talentem aktorskim i mścisz się na jednym z najlepszych aktorów.Poszukaj sobie lepszego hobby , albo wyzywaj takich aktorów jak Robert Pattinson :) To jest dopiero lesz:]

Jessica_18

Aha, czyli , ze ty masz prawo do wyrazania w swojego zdania w komentarzach, a ja nie, bo mam inne ? Poza tym, musze Cie zmartwic, nie rozgryzlas mnie - Nie, nie zazdroszcze mu - krytyka w tym wypadku nie wynika z zazdrosci , mowie otwarcie co mi sie w nim nie podoba i tyle. Aktor powinien byc w stanie wiarygodnie przedstawic emocje wymagane w danym momencie , a ten pan niestety miny nie zmienia, zawsze taki sam, przygłupi wyraz twarzy.

maajkus

Przygłupi to ty jesteś drogi kolego :P Wcale nie zabraniam Ci wyrażania swojego zdania...No widzisz tylko w komentarzach zwykle pisze się coś mądrego no i właśnie w Twoim tego elementu zabrakło...Każdy ma swoją opinię , ale to nie znaczy , że musi o tym pisać.Jeśli sądzisz , że Hayden jest kiepskim aktorem (choć wcale nie masz racji) to oznacza , że nie znasz się na grze aktorskiej i tyle...Marny byłby z ciebie krytyk....Tak czy inaczej ja jestem zwariowaną fanką Haydena Christensena!!!Już prawię od roku i jak ktoś (taki ja Ty) zacznie Go wyzywać to dostanie w mordę!!!

Jessica_18

Jedno jest pewne, zamiast mozgu masz siano. Nie ma to jak uslyszec opinie na swoj temat z ust takiego fachowca jak ty. Poza tym ,widze , ze kto cos napisze zlego na jego temat, to ty tam zaraz idziesz i trollujesz . Akysz szatanie, zgin przepadnij i nie wracaj.

maajkus

Grozisz mi tak?!Gościu przestań mnie prowokować.Nudzi Ci się i chcesz czymś się zająć i akurat na to zajęcie upatrzyłeś sobie kłótnie ze mną...Oj nie ładnie...Więc przestań bo zachowujesz się dziecinnie ,a ja nie zamierzam ciągnąć tej kłótni z Tobą.Nara...

Jessica_18

ty sie zachowujesz dziecinnie, zrobilas sobie olatrzyk w pokoju z jego zdjeciem i skladasz ofiary na nim czy co ? dziewczyno, tak pier*** sie cegla w leb, moze troche rozumu dojdzie do glowy i zejda Ci te klapki z oczu. Aktor jest slaby - takie moje zdanie, twoje , ze boski - OK , kazdy ma prawo do zdania, wiec mnie nie atakuj i skoncz te swoje marne prowokacje w kazdym temacie.

maajkus

Tak masz rację:) Lepiej będzie jeśli oboje zachowamy komentarze dla siebie- przynajmniej Ty - bo ja nadal będę dawać w mordę tym co obrażą Haydena , ale Tobie już dam spokój...

Jessica_18

Tak się napinasz na ochronę tego Haydena, jakby to Twój brat, chłopak itp był. Każdy uważa co innego na temat aktora i ma prawo to przedstawić.
A mam pytanie... Lubisz J.Biebera? Bo na wielu forach internetowych spotkałem się z takimi napinaczkami jak Ty, które broniły opinii o nim jak lwice małych lwiątek. Widzę u nich pewne podobieństwo odnośnie Ciebie :)

Lurtz

Będę Go bronić , czy Ci się to podoba czy nie :P
Justina Biebera ??? Chyba żartujesz :P Nie znoszę dzieciaka:/ Głos ma jak mała dziewczynka i taki zakazany ryj :/
A Ty Go lubisz?:/

Jessica_18

Nie, nie lubię go, ani nie interesuje mnie jak śpiewa, ale staram się nie naskakiwać na kogoś kto go lubi tylko za to, że go lubi... Więc i Ty uszanuj zdanie innych i nie wyskakuj na tych, którzy uważają Haydena za beztalencie, bo to forum jest od wyrażania opinii o nim, niezależnie czy dobrej czy nie... a i tak "boski Hayden" nie doceni Twoich starań i "dawania w morde każdemu kto obraża Haydena" :D

Jessica_18

Niniejszym ogłaszam, że szczyt debilizmu w tym wątku został przekroczony. A myślałem, że po postach alexa_tylera nic mnie już na tym forum nie zdziwi...

Jessica_18

Jess - oburzasz się, kiedy słyszysz słowa krytyki pod adresem swego ulubionego aktora, a sama obrzucasz błotem Pattinsona (z bliżej nieznanych powodów zresztą). A przecież on też jest dla kogoś idolem, takim samym jak Christenssen dla Ciebie... Twoje zachowanie jest po prostu kiczowate! Stąd też stwierdzam, że albo jesteś zbyt dziecinna, aby egzystować na forum dla "dorosłych i kulturalnych" albo nie dostrzegasz własnej arogancji i skrywasz ją pod maską złośliwości i agresji!!!

MinnIe27

To Pattinson jest Twoim idolem?Jak tak to spoko...
Po co zaraz drzesz japę?
Możemy sobie porozmawiać normalnie , bez krzyków.
Jak kogoś lubię , albo nie to o tym piszę na ich forach.Taką mam już zasadę :)

Jessica_18

Każdy chciałby na spokojnie wyrażać swoją opinię - i ja też;( A Ty zachowujesz się tak, jakby Tobie z nieznanych mi powodów było wolno więcej niż innym... Obrażaj Pattinsona (przecież to pięknie z Twojej strony), obrażaj Christenssena (oj, to bardzo nieładnie)... Nie jestem fanką Roberta, ale nie lubię takich zabaw w słowne przepychanki na forach! I tyle:)

MinnIe27

Dobra , każdy przecież może wyrażać swoje zdanie.Ja Ci tego nie zabraniam.No może przestaniemy się kłócić i wtedy dopiero będzie spoko :) Każdy ma inny gust.

Jessica_18

Dobrze. Nareszcie zwróciłaś uwagę na to, co najważniejsze: każdy ma inny gust. A wyrażanie swojej opinii jest OK, o ile opiera się na poważnych i sensownych argumentach:)

maajkus

zgadzam się,

ckwm

O jezu przeczytałem te wypociny w końcu, miejsce hayden w top mówi samo za siebie i dobrze, jako fan Gwiezdnych Wojen ogółem uważam że Hayden spierdolił role na którą nie którzy czekali pier...ne 26 lat. Nie potrafił w ogóle wyrazić uczuć tak jak jego starszy kolega Ewan McGregor. Jest po prostu jak Pinokio, tak samo drewniany. Anakina powinien zagrać albo Leo DiCaprio albo Channing Tatum albo James Franco, albo ktoś kto by to potrafił. moje zdanie wyraziłem nie urażając nikogo. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Mateo_SF

Ja przeczytałem twoje wypociny chłopie i myślę że masz coś nie tak z głową cioto. Wypisujesz kto według Ciebie miałby zastąpić Haydena Christensena.

DiCaprio to dobry aktor ale nie do roli Skywalkera podobnie jak Channing Tatum i James Franco. George Lucas ma ponownie kręcić całą sagę w 3d wiec będziesz mógł mu podpowiadać kto ma zagrać Skywalkera czy Obi-Wana bucu z pewnością nie posłucha takiego tępego ciula.

Moim zdaniem w Gwiezdnych Wojnach Christensen się dobrze spisał i świetnie zagrał. Piszesz ze Christensen wygląda jak Pinokio. Ty tępy kutasie sam nie zagrałbyś lepiej więc zamknij krzywy ryj, a aktorstwie nie masz nawet co marzyć o krytyce z resztą tez krytyk z Ciebie jak z koziej dupy trąba.

A jak według Ciebie Hayden Christensen tak bardzo popsuł wizerunek Gwiezdnych Wojen to masz jeszcze bajkę Gwiezdne Wojny obejrzyj sobie na pewno ci się spodoba.

Niech moc będzie z tobą Mateo_SF .

Zgadzam się z ElPolo1963. Z roku na rok Hayden mnie zaskakuje swoją grą aktorską. Trzeba przyznać, że jest coraz lepszy. W roli David'a w 'Jumperze' spisał się rewelacyjnie. A w najnowszym filmie 'Takers' [co uważam za jego najlepszą rolę] wyszedł bosko. Pasuje mu rola 'niegrzecznego chłopca', a i film zajebisty mimo, że Polska premiera najprawdopodobniej będzie 11 stycznia 2011r. Lecz można już go obejrzeć, lecz bez polskich napisów i bez lektora jak na razie.

zonk_2

Hmm ja go lubię, gra nawet dobrze i jest git. Hyhh ja też nie lubię gdy ktoś źle się wypowiada na temat aktora którego podziwiam/lubię, ale każdy ma prawo do wyrażania opinii nawet gdy nam się to nie podoba. Każdy ma inny gust (a o gustach się nie dyskutuje) i każdy inaczej widzi to jak osoba(w tym przypadku Hayden) zagrała daną rolę. I nie ma się co obrażać, kłócić etc. Wolność słowa ; ]

Czarnaa2

W Star wars wcale nie zagrał źle... Dobrze zagrał, ale bez wybijania się. Lubię go, ale przyznaję, że znam lepszych aktorów. No ale Hayden jest jeszcze młody, wyrobi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones