Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 771 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

... ale aktor z niego O-KRO-PNY! This is my opinion =)

Revenga

masz rację i się z tobą zgadzam, jest znany tylko z gwiezdnych wojen i z niczego wiecęj,

Anda00

jeśli się nie oglądało innych filmów z jego udziałem to pewnie,że się go nie zna :/...ja go znam m.in ze "Szkoły przetrwania", z "życie jak dom" i z "W Amarantowej matni" i wcale nie uważam,że jest okropnym aktorem :)

Revenga

jest fatalnym aktorem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest nie porozumieniem aktorskim takie jest moje zdanie;p

STAR_WARS

Nieporozumieniem - przede wszystkim - jest Twoja pisownia partykuły "nie" z rzeczownikami.

Revenga

Ja go kojarze tylko ze Star Wars i wolałbym aby tak jak Mark Hamill, Christensen zniknął z przemysłu filmowego;] Rozumiem że chcieli do roli Anakina jakiegoś młodego mało znanego aktora, ale zapomnieli o tym że jednak aktor powinien coś sobą prezentować....:/

Revenga

Zgadzam się z tobą w 100,99999999999999999%

Revenga

a gdzie on jest niby ładny??? chyba przy wyłączonym świetle ;P

klaudyyynka11

Jest dobrym aktorem...nie jest genialny,ale dobry jest. Niewyobrażam sobie innego Anakina w SW...

Aleera_2

Moze jest sympatyczny...nie iwem, ale wiem jedno aktorem jest mizernym. fatalnie zagral anakina

Aleera_2

Nie wyobrażasz sobie, bo się przyzwyczaiłaś do niego.
Little_Miss_Vixen jest przystojny ;] A przynajmniej niezły.

Revenga

John Goodman lepiej by Anakina zagrał...

buldog55

tak,zdecydowanie;)
według mnie postać Anakina odegrał najlepiej dopasowany aktor do tej roli:) poprostu było idealnie,czego chciec wiecej?;)

Revenga

W SW był okropny ale w innych filmach trzyma się w miare . To nie jest aktor wybitny ale mam nadzieje że po SW sie Podniesie i nie skończy tak jak poprzedni anakin;p bo niestety taka wróżono mu przyszłość. Czekam teraz na Awake i Jumper może sie podniesie i pokaże że coś lepszego. A w szkole przetrwania i kilku innych filmach niebył zły wię może coś jeszcze z niego wyrośnie ;p hehe

vann2

?? Alec Guinness był wybitnym aktorem i bardzo znanym aktorem więc nie iwem o co Ci chodzi;p

LaraNotsil

Omg, a co ma do tego Alec Guinness... On przecież w starej trylogii grał Obi-Wana.

Dziewczynce się pomieszało, miała na myśli zapewne syna Anakina, Luke'a - w końcu Mark Hamill wielkiej kariery filmowej nie zrobił. Szkoda, bo aktor z niego nie najgorszy, ale po Gwiezdnych Wojnach zajmował się głównie dubbingowaniem, a nie graniem. Zresztą podobnie Carrie Fisher utknęła w roli Lei, potem grała role drugoplanowe, pisała scenariusze, ale kojarzy się ją tylko jako Leię.
Zapewne przyczyną tego braku rozwoju większej kariery była niezwykła popularność SW, a przez to i związanie wizerunku z rolą - jeszcze w latach 70. ruszył na sporą skalę biznes zabawkarski związany ze SW, twarze Fisher i Hamilla były wszędzie.

Odnośnie tematu głównego, czyli Christensena - widziałam go, prócz SW, gdzie się nie spisał, jeszcze w kilku rolach. Niestety, nie jest zbyt dobrym aktorem. Ani talent, ani rzemiosło, chłopak powinien zacząć rozważać jakieś alternatywne zajęcie, bo następcą Brada Pitta nie zostanie.

penthesileia

jest wielu aktorów, którzy zagrali w filmie niezwykle popularnym......mimo to nie utknęli w jednej roli....Pani Fisher mimo calej sympatii jest średnią aktorką ...hamil....troszke lepszy;p

Revenga

dobrze, że jeszcze ktoś oprucz mnie tak uważa :),a George Lucas może się trochę zestarzał i tego nie widział ;/

Revenga

Uważam, że w roli Anakina faktycznie się nie popisał, ale z drugiej strony, nie da się dużo z takich tekstów wycisnąć;) Bardzo dobrze zagrał np. w "Life as a house";], zobaczymy co będzie dalej...
Chociaż... Mógłby nie gadać, że nie bardzo podoba mu się zawód aktora i chciałby studiować architekturę, bo gdyby faktycznie tak było, już dawno porzuciłby aktorstwo;]

kasiasosna

ALE W JUMPER'ZE BYŁ ZAJEBISTY, AZ SIE ZAKOCHAŁAM :D:D:D:D

użytkownik usunięty
Revenga

popieram. przystojniak pierwsza klasa ale o jego talencie aktorskim wolę nie mówić. :D

Podobał mi się czas jakiś, ale aktorstwo...w jumperze nie był taki zły, ale gwiezdne wojny to lekka porażka xD W innych kreacjach go nie widziałam, więc się nie wypowiem.

Yoitsdomka

serial "Higher ground" i filmy "Life as a house" i "Awake" to produkcje w których naprawde dobrze zagrał... to,że nie poradził sobie zbytnio w "Star wars" nie musi od razu oznaczać,że jest kiepskim aktorem. Jest młody jeszcze sie wyrobi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones